Wiek 14 dla magnesów

magnesyCalifornia Ustawodawca dokonał zmiany do kodeksu rodzinnego magnesy neodymowe §3042, że może faktycznie odpowiedzieć na pytanie, opieki nad dzieckiem California adwokat rozwód Get wielokrotnie prosiła: Sąd będzie słychać, że moi syn / córka / dzieci chcą być ze mną, a nie z drugim rodzicem? Nowe i ulepszone Rodzina magnes neodymowy Kod §3042 odnosi się do dzieci w wieku 14 lat lub starszych, i ustawia domyślną pozycję, która w wieku powyżej 14 dzieci będą mogły zwracać się do Trybunału. Trybunał musi dokonać ustaleń na piśmie, że nie leży w najlepszym interesie dziecka, aby zwracać się magnesu neodymowego do Trybunału, gdyby Trybunał chce temu zapobiec.

Ponieważ modyfikacje w statucie są ostatnie, jest obecnie jasne, jak często sąd rodzinny sędziów pozwoli dzieciom na zasadzie podjąć magnesy neodymowe świadka przeciwko jednemu lub potencjalnie obu rodziców. Prawdopodobnie, procedura zostanie wyciszony w jakiś sposób, ponieważ możliwością dziecko jest krzyż zbadane przez rodziców po mówiąc wolą mama na tata, lub odwrotnie, będzie szybko sprzeczne z dawna celem polityki publicznej w prawie rodzinnym: wysiłek, aby dzieci przed znalezieniem się w trakcie procesu rozwodowego. Trudno jest zobaczyć, jak nie będą znajdować się w środku dziecko areszcie sporu, gdy zeznawał przeciwko jednej lub obu rodziców. To wygląda bardziej jak otwarcie Box emocjonalną Pandory, z rzeczywistego ryzyka rozlania się złe rzeczy, które nigdy nie może być przesunięty do środka.

To zajmie czasu do sądów, aby rozwiązać tylko to, co nowe przepisy zostaną dotyczące opieki nad dzieckiem i wizytacji w Kalifornii, ponieważ z magnesami neodymowymita ustawowa zmiana kalifornijskiego prawa dziecka może być prawdziwy zmieniarka gry. Teraz jest jasne, w jakim stopniu sąd może rozciągnąć statutów jak California kodeksu rodzinnego §2335, co sprawia, że ??większość szczegółowych aktów wykroczenia niewłaściwe i niedopuszczalne sprawy rozwodowej Kalifornii i magnes neodymowy.