Zebrane do magnesów przez drogę

magnes Pytany do mnie jeden z moich klientów do rozważenia napisać opinię o książce napisanej przez jego krewnego, zgodziłem się, aby to zrobić, nie tylko dlatego, że chciał pomóc dobrego przyjaciela. Byłem autentycznie ciekawy temat autyzmu z magnesami neodymowymi.

Miałem wcześniej przeczytać Animals in Translation: Korzystanie Tajemnice autyzmu zdekodować Animal Zachowanie przez Temple Grandin, bo jestem z pewnością zainteresowany komunikacji zwierząt. Własne doświadczenia Świątyni jako ekspert zachowania zwierząt magnesem neodymowym, który ma autyzm dał mu unikalną perspektywę, zwłaszcza, że ??wiele z zachowań zwierząt lub zachowań problemowych przypominają autyzm.

Ale nic nie mogło przygotować mnie do samego serca wstrząsających opowieści przekazywane w ponosi żadnej autyzm! Nasza rodzina Story odzyskiwania przez Tatianna Dickensa.

Z mojego doświadczenia z posiadaniem psów magnes neodymowy, wiele poważnych problemów zdrowotnych, muszę powiedzieć magnesy neodymowe, że mogę zupełnie zrozumieć, co Tatianna przeszedł z jej autystycznego chłopca Zack. Wszystko co musisz iść na to obserwacja zachowania. Skąd wiesz, jeśli masz dziecko z autyzmem lub jeśli dziecko jest po prostu przechodzi fazę? Diagnoza kłopotliwe i męczące opóźnia czas potrzebny, aby uzyskać autisitc dzieciom pomocy, jakiej potrzebują. Musi być lepszy sposób do zdiagnozowania.

Diagnoza jest dopiero początkiem życia w codziennych zmaganiach, że niewielu z nas może sobie wyobrazić: dziennych sesji magnes neodymowy terapeutycznych do sześciu godzin, specjalne diety, prawie stałym nadzorem, czasem nieznośnie powolne postępy i skrajne i nieprawidłowe zachowania. Radzenie sobie z autyzmem Zacka stała kariera Tatianna użytkownika z magnesami neodymowymi. Trzeba się zastanowić, czy autyzm jest twardszy od dziecka lub rodziny.

Są ciężkie odniesienia religijne w całej książce dzięki czemu jest odpowiedni dla chrześcijańskiego rynku non-fiction. Wychodząc poza, że ??dla tych, którzy mogą nie być tak religijnie pochylona, ??widzimy portret kogoś, kto wykopał dół głęboki, fizycznie i emocjonalnie, w celu zaspokojenia potrzeb jej dziecka.

Nie sądzę, że tytuł nie ponoszą żadnej autyzm! są dokładne. Dzięki książce widzimy, że Tatianna prawdziwie akceptowane autyzm jej dziecka i zobowiązała się do jak najlepszego życia możliwe jej poważnie zakwestionowane dziecka. Warto przeczytać.

Heidi Thorne jest magnesem neodymowym ekspertem produkty promocyjne marketingu i głośnik z ponad dwie dekady doświadczeń w dziedzinie sprzedaży, marketingu, reklamy i magnesy neodymowe public relations.